Redakcja

Dodano: 20 lutego 2018

Redakcja magazynu „FIZJOterapia Funkcjonalna”

Redakcja "FIZJOterapii Funkcjonalnej" wspiera fizjoterapeutów w ich działalności i rozwoju zawodowym. Prezentuje światowe trendy w fizjoterapii, metody terapii funkcjonalnej i praktyczne rozwiązania prawne niezbędne dla osób wykonujących ten zawód

Dzięki lekturze czasopisma zyskujesz:

  • pomysły i techniki leczenia prezentowane w formie case studies,
  • oszczędność na konsultacjach z innymi ekspertami,
  • odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, udzielane przez naszych ekspertów,
  • dostęp do gotowych dokumentów, które oszczędzą Twój czas i pieniądze.

Nad poprawnością merytoryczną czuwają:

Redaktor honorowy:

Michał Niedzielski  Absolwent Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, rocznik '92. Od 1994 roku przebywa USA. Jeden z pierwszych certyfikowanych terapeutów przez Postural Restoration Institute, Lincoln, NE, USA. Wykładowca Postural Restoration w Polsce, współzałożyciel Instytutu Rehabilitacji Postawy.

 Redaktor prowadzący:

Anna Rubinkowska  Doświadczony redaktor z wieloletnią praktyką w zarządzaniu publikacjami z tematyki ochrony zdrowia, jest redaktorem prowadzącym takich publikacji, jak: "Zarządzanie placówką medyczną", "Dokumentacja medyczna w praktyce" oraz "SerwisZOZ.pl Zarządzanie w Ochronie Zdrowia".

 

Zostań ekspertem czasopisma „FIZJOterapia”

Masz praktyczne doświadczenie i chcesz podzielić się z wiedzą z innymi? Pasjonuje Cię funkcjonalność terapii i jej rola w fizjoterapi? Chciałbyś wypróbować swoje umiejętności pisarskie wypowiadając się na tematy, które Cię interesują? Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Twoje porady mogą pomóc innym rozwiązać istotny problem.

E-mail: [email protected]

Najnowszy numer

Nr 10 (45) - Wrzesień 2020

Fizjoterapia funkcjonalna nr 45 4FO0045

Jak pracować z dzieckiem z płodowym zespołem alkoholowym

Dostępny w wersji elektronicznej